Global Sales Support and Analytics Specialist

Global Sales
Hybrid/Warsaw

Dołącz do zespołu Global Sales, który odpowiada za zarządzanie i koordynację działań sprzedażowych na rynkach międzynarodowych. Jako Global Sales Support and Analytics Specialist, będziesz wspierać polską i zagraniczną sprzedaż oraz przygotowywać analizy biznesowe dotyczące kluczowych produktów Gemius.

Twoje zadania:

  • Wspieranie działu sprzedaży na kilkunastu rynkach zagranicznych.
  • Przygotowywanie analiz biznesowych i raportów dla kluczowych klientów.
  • Analizowanie trendów rynkowych, konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Tworzenie raportów i prezentacji, przedstawianie ich podczas spotkań z klientami.
  • Aktywny udział w międzynarodowych targach i konferencjach branżowych.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (codzienna praca w języku angielskim).
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (praca z dużymi zbiorami danych, tabele przestawne, wizualizacje danych).
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B (częste rozmowy telefoniczne, online i spotkania stacjonarne).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność, proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów (m.in. Multisport, Medicover, masaże biurowe, integracje, nauka języków, dzień wolny z okazji urodzin).
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej (3 dni z domu, 2 dni z biura przy ul. Domaniewskiej 48 w Warszawie).
  • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, konferencje).
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z zespołami z różnych krajów i kultur oraz możliwość podróżowania i poznawania różnych rynków globalnych.

Proces rekrutacji:

  1. Weryfikacja nadesłanych formularzy aplikacyjnych
  2. Rozmowa online z zespołem HR
  3. Spotkanie z bezpośrednim przełożonym: Sales Operations Director – EMEA.