Panel Coordinator

Panel Delivery
Hybrid/Warsaw

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, a także zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Jesteśmy częścią Global Insights Community, i członkiem IAB Europe. Nasze rozwiązania zostały wyróżnione przez IAB Research Awards 4 razy w kategorii pomiar odbiorców. Dzięki sile utalentowanych ludzi, unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii, zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania, odpowiednią technologię i doskonałą obsługę. Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów oraz sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 20 lat!

Dlaczego warto z nami pracować?

  • będziesz mieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • będziesz pracować z doświadczonymi ekspertami,
  • oferujemy elastyczne godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • zagwarantujemy Ci elastyczne warunki pracy (praca w trybie hybrydowym) oraz ciekawe benefity (m.in. zdrowa żywność, nauka języków obcych, masaże biurowe, wolny dzień z okazji urodzin).

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie jakości  naszych paneli badawczych na rynkach zagranicznych,
  • proaktywne planowanie uzupełnienia oraz rozwoju paneli,
  • praca nad rozwojem narzędzi monitorujących panele,
  • wspieranie biur lokalnych w zarządzaniu panelami poprzez szkolenia i dostarczanie narzędzi kontrolnych,
  • weryfikacja procesów zarządzania panelem w podległym obszarze,
  • proaktywne działania w egzekwowaniu realizacji związanych z zarządzaniem i kontrolą paneli przez biura lokalne,
  • wydawanie rekomendacji oraz koordynacja prac podczas zakładania paneli przez biura lokalne,
  • zapewnienie wsparcia w projektach i inicjatywach związanych z rozwojem i utrzymaniem paneli (np. nowy system wynagrodzeń, akcje rekrutacyjne, konkursy),
  • budowanie rozpoznawalności Paneli Gemiusa,
  • rozwój relacji z zespołami lokalnymi.

Nasze wymagania:

  • samodzielność w realizacji zadań,
  • zdolności analityczne,
  • wykształcenie wyższe; mile widziane związane z badaniem rynku,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( min. poziom B2),
  • znajomość obszarów związanych z panelami badawczymi, badaniami rynku, opinii publicznej i Internetu,
  • mile widziana znajomości metodologii badań panelowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (np. koordynator projektów wewnętrznych) min 2 lata,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • komunikatywności oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.